Bölge Bosch Servis - 444 7 856

Bosch Servis Ataşehir

Oy verin

Ataşehir semtini yakından tanıyor ve sahip olduğumuz servis haritası sayesinde bölgedeki hakimiyetimizi de her geçen gün biraz daha perçinliyoruz. Özel Bosch Servis Ataşehir adresi olarak güçlü bir kadro ve güçlü bir araç filosu ile siz değerli dostlarımızın kapılarına kadar geliyor ve taleplerinize aynı gün hizmet vermeye özen gösteriyoruz.

Bosch gibi güvenilir bir marka için hizmet veren firmamız, aldığı sorumluluğun farkında ve sorumluluk bilinci ile yoluna devam eden onlarca personeli ile birlikte başarıya yelken açmaya devam ediyor. Tek başımıza değil, siz değerli dostlarımız ile birlikte büyümek istiyoruz ve bize katıldığınız için sizlere de bu platform aracılığı ile teşekkür etmek isteriz.

Ataşehir’de çok sayıda servis firması var ve rekabet her geçen gün biraz daha artıyor ancak bu rekabet ortamını en iyi şekilde değerlendiriyor ve bir adım öne çıkıyoruz. Servis kalitemiz ürünlerinizi daha iyi bir noktaya taşıyacak ve sizleri de fazlasıyla memnun edecektir.

Kaliteye verilen değeri daha yakından görmek isterseniz eğer ürün kullanıcılarının yaptıkları yorumlara göz atabilir ya da ofislerimizi ziyaret ederek nasıl bir çalışma sunduğumuzda daha derinlemesine göz atabilirsiniz. Sizleri misafir etmek bizi de mutlu edecek ve günümüzün daha güzel geçmesine yardımcı olacaktır. Bizler hazırız arkadaşlar ve gelecek talepler doğrultusunda yola çıkmak için telefonlarınızı bekliyoruz.

Yorumlar

  • Firmadan geçtiğimiz ay hizmet almıştım. Gelen personellerin temiz ve saygılı olması benim en takdir ettiğim noktaydı. Şahsen gönül rahatlığıyla hizmet almanızı öneririm.

  • Bosch marka bulaşık makinemiz su boşaltmıyor pompası arızalı galiba bu parçanın fiyatı ne kadardır teşekkürler.

    • Merhaba Yeliz hanım, kullanmış olduğunuz makinenin modeline göre değişiklik gösterebilmektedir. Bunun için servis talebinde bulunmanızı öneriyoruz.

    • Bunun nedeni genellikle parlatıcı bölümünde oluşan yıpranmadır. Ama yinede tam olarak sorunun neden kaynaklandığını bilmemiz için servis talebinde bulunmanızı öneriyoruz Kezban hanım.