Bölge Bosch Servis - 444 7 856

Bosch Servis Sarıyer

Bosch Servis Sarıyer
5 (100%) 1 vote

Servis kalitesi ev servis hızı özellikle bu sektörde bir adım daha öne çıkıyor çünkü insanların bu sektöre karşı büyük bir ön yargıya sahip olduklarını biliyoruz. Fark yaratan kalitemiz ile birlikte servis sektörünü harekete geçirmek ve siz değerli dostlarımıza yardımcı olmak adına buradayız. İşini iyi yapan güçlü bir kadro karşınıza çıkıyor ve gerçekten ürünlerinizi yazılımsal ve donanımsal olarak çok ama çok yakından tanıyan özel isimler ile sizleri buluşturuyoruz. Bosch marka ürün gruplarınız ile ilgili her türlü soru ve sorunda hızlı iletişim kurabilmeniz adına iletişim ağlarımızı genişlettik ve artık yalnızca telefon yolu ile değil, online olarak da hizmet alabiliyorsunuz.

Sektöre bu tür bir yenilik getirmek siz değerli dostlarımız sayesinde oldu. Çok fazla talep alıyorduk ve fikirler üreterek bizlere yardımcı olan değerli müşterilerimiz sayesinde online iletişim ağını da aktif hale getirdik. Artık web sitemizde yer alan online talep formunu doldurup bizimle iletişime geçebiliyorsunuz ve bu çok daha kısa sürüyor. Saniyeler içerisinde taleplerinizi iletebilecek ve zaman kaybı yaşamayacaksınız. Her geçen gün yepyeni bir ayrıcalık ile sizleri mutlu etmeyi başaran firmamızdan sizler de yardım alabilirsiniz. Bosch marka ürünleriniz bizlere emanet ve emanetlerinizi kusursuz bir şekilde sorunlarından kurtarıp siz değerli dostlarımıza da en hızlı şekilde teslim ediyoruz. Kaliteye ortak olmak adına sizler de iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar

  • sarıyer bosch özel servisi, çamaşır makinemiz yürüyor neredeyse tüm odaları gezicek şebeke hortumları olmasa 🙂 bu arıza neden kaynaklanır ve sorunu ne olabilir tabii bide fiyatı.

    • Merhaba Emel hanım, sorununuz kullanım sıklığına bağlı olarak amortisörlerin yıpranması nedeniyle böyle bir sorun yaşatıyor. Teknisyen arkadaşlarımız cihazınızı yine komple bir inceleyip sizi bilgilendirirse daha sağlıklı olacaktır.

    • Evet Neşe hanım, servis kaydı oluşturursanız arkadaşlarımız cihazınızın modelini alıp bir kaç gün içerisinde raflarınızı teslim edebilir.