Bölge Bosch Servis - 444 7 856

Bosch Servis Tuzla

Bosch Servis Tuzla
5 (100%) 1 vote

Özel servis sektörüne yaptığımız katkılardan bahsetmek yerine siz değerli ürün kullanıcıları için neler sunduğumuza hep birlikte göz atalım istiyoruz

-1 yıl garantili servis hizmeti ile birlikte karşılıklı güven ortamını en iyi şekilde korumak ve bir üst seviyeye taşımak istiyoruz. Garantili servis hizmeti sunmak gerçekten kolay değil çünkü yaptığınız işin çok kaliteli olması gerekiyor ve insanların sorunlarına hızlı yanıt vermeniz de şart! İşte biz tüm bunları yerine getirebileceğimizi bildiğimiz için gönül rahatlığı ile garantili servis hizmeti sunabiliyoruz.

-Hızlı servis hizmeti sunuyor ve aynı gün kapılarınıza geliyoruz. Emin olun talepleriniz bizim için büyük önem taşıyor ve taleplerinize daha hızlı yanıt verebilmek adına araç sayımızı ve personel sayımızı da arttırıyoruz.
Servis haritası konusunda sektördeki diğer firmalardan bir tık daha öndeyiz. Geniş servis haritası ile birlikte ulaştığımız bölgelerin sayısı her geçen gün artıyor ve aynı şekilde ürün kullanıcıları ile de daha hızlı iletişim kurabiliyoruz.

-İletişimden bahsetmişken insanların bize ulaşması için tek bir iletişim kanalı oluşturmak yerine farklı iletişim ağları hazırlıyor ve bu sayede insanları bekletmiyoruz. Online olarak servis taleplerinizi iletebilir ve dilediğiniz an sizler de bu taleplere yanıt alabilirsiniz. Kapılarımız açık ve hafta sonu da olsa sizin için servis hizmeti sunmaya hız kesmeden devam ediyoruz.

Yorumlar

  • merhaba tuzla istasyon mahalesinde oturuyorum fırınlı ocağımızın turbo rezistansı bozukmuş fiyatı ne kadardır servis bedeli içinde ?

    • Merhaba Samet bey, servis kaydı oluştururken çağrı merkezimideki arkadaşlarımızdan daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Teşekkürler.

  • BULAŞIK MAKİNEMİN TUTAMAĞI KIRILDI SERVİS ÇAĞIRDIM ON YILI GEÇMİŞ YEDEK PARÇASI TEMİN EDİLEMİYOR DEDİLER SİZDE VARMIDIR YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM.

    • Evet Macit bey, parçanızın tedariğini sağlayabiliriz. Servis talebinden bulunursanız arkadaşlarımız size en kısa süre içerisinde yardımcı olacaktır.

  • Bulaşık makinem eskisi kadar temiz yıkama yapmıyor. Bu sorun hakkında yardmcı olursanız sevinirim.

    • Merhaba Kısmet hanım, temiz yıkamama şikayeti bir çok sorundan kaynaklı olabilir. Bunların başında kullandığınız deterjan, fıskiyelerin tıkalı veya çatlak olması, deterjan gözü veya parlatıcı bölümündeki sorunlardan biri olabilir. En iyi çözüm servis talebi oluşturmanız olacaktır.