Bölge Bosch Servis - 444 7 856

Bosch Servis Ümraniye

Bosch Servis Ümraniye
5 (100%) 1 vote

Ümraniye’de servis hizmeti sunmaya devam eden ve kalitesi ile adından sıkça söz ettirmeyi başaran firmamız, Bosch marka ürünleriniz ile yakından ilgileniyor ve bunu da 10 yılı aşkın süredir yapıyor. Hangi sektörde olursanız olun 10 yıl gibi bir süre gerçekten çok uzun ve bu süre zarfında teknik kadromuzu da bir hayli büyüttük. Daha azla çalışan ile birlikte daha hızlı ve daha kaliteli servis hizmeti sunmaya devam ediyor ve beklentilerinize de yanıt veriyoruz. Bunu yaparken önceliğimiz kesinlikle sizler oluyorsunuz ve zaten aldığınız servis hizmetlerinde bunu anlamanız da çok zor olmayacaktır. Kaliteye değer veren bir ekip ile hareket ediyor ve bu kemik kadroyu da güçlü hale getiriyoruz.

Bu arada 1 yıl garantili servis hizmeti sunduğumuzu da belirtmek isteriz çünkü insanların bu detaylara ihtiyacı var ve daha güvenilir servis hizmeti almak adına bu detaylar da bir adım öne çıkıyor. Bosch kalitesini sizinle buluşturan ve bu kaliteyi en uygun rakamlar ile birlikte sizlere sunan firmamız, dilediğiniz an ayaklarınıza kadar geliyor. Her geçen gün büyüyor ve her geçen gün bir adım daha ileriye gidiyoruz. Sektördeki kalite bizi de ilgilendiriyor ve bu kalitenin bir tık üzerine çıkmak adına gereken her şeyi yapıyoruz. Taleplerinizi oluşturun ve sizler de koltuklarınıza yaslanıp ekip arkadaşlarımızı beklemeye başlayın.

Yorumlar

  • Çamaşır makinem özellikle sıkmaya geçtiğinde çok ses yapıyor ve hareket etmeye başlıyor. Bir tanıdığımız amortisörlerinin değişmesi gerektiğini söyledi. Acaba yardımcı olabilir misiniz?

    • Merhaba Özgür Bey, teşhis büyük ihtimalle doğru fakat buradan istesek de yardımcı olabilmemiz pek mümkün görünmüyor. Dilerseniz çağrı merkezini arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  • geçen yıl hakkari den, istanbul ümraniye ye taşındık çamaşır makinemiz o günden beri sarsıntı ve ses yapıyor bu nakliye vidaları varmış galiba onlar sökülmedi mi acaba veya başka bir arızamı var cihazda,, yardımcı olurmusunuz. tabii montajı nakliyeciler yaptı bunuda dikkate alarak cevap yazın lütfen

    • Merhaba Namık bey, taşıma esnasında cihazlarda belirttiğiniz gibi bir takım sorunlar oluşabiliyor. Bu nedenle özellikle montaj işlemi yapılmadan önce cihazın profesyoneller tarafından kontrol edilmesi gerekmekte. İsterseniz bir servis talebinde bulunun, arkadaşlarımız gelip cihazınızı inceleyip sizi bilgilendirsin.

  • WFK 2000 BOSCH ÇAMAŞIR MAKİNEM VAR, ÜMRANİYE DE İKAMET EDİYORUM BU MAKİNENİN RULMANLARI BOZUKMUŞ, FİYAT BİLGİSİ VERİRMİSİNİZ, NE KADAR OLUR BİDE KAÇ GÜNDE YAPILIR TEŞEKKÜRLER.

    • Merhaba Arslan Bey, buradan cihazınızı incelemeden maalesef fiyat vermemiz mümkün değil. Bunun için öncelikle servis kaydı oluşturup teknisyen arkadaşlarımızın çamaşır makinenizi incelemesi gerekmektedir.